Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Authored on
he: בתאריך

en: Key
he: מפתח

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Draft
he: טיוטה
