Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
