Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Draft
hu: Vázlat
