Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Draft
hy: Սևագիր
