Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: Content
id: Konten

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Image
id: Gambar

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Key
id: Kunci

en: Changed
id: Berubah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Draft
id: Konsep
