Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Key
jv: Kunci

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
