Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
