Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Image
ms: Imej

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Key
ms: Kunci

en: Machine name
ms: Nama mesin
