Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Draft
my: မူကြမ်း
