Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
