Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Draft
pl: Szkic
