Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored on
ru: Создан в

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Draft
ru: Черновик

en: Access token
ru: Ключ доступа
