Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Key
sl: Ključ

en: Machine name
sl: Strojno ime
