Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Key
tr: Anahtar

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Draft
tr: Taslak
