Pantheon Content Publisher (1.0.4) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Піктограма

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored on
uk: Створено

en: Key
uk: Ключ

en: Token
uk: Замінник

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Draft
uk: Чернетка

en: Access token
uk: Токен доступу
