Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
