Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Key
hr: Ključ

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
