Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Key
ku: کلیل
