Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
