Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Key
sk: Kľúč

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov
