Pantheon Content Publisher (1.0.5) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: title
sv: titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored on
sv: Författad

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Draft
sv: Utkast
