Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha15) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Comment
af: Kommentaar
