Pantheon Decoupled (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
