Pantheon Decoupled (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Error
ku: هەڵە

en: Code
ku: کۆد

en: About
ku: دەربارە

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
