Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Message
az: Mesaj

en: Error
az: Səhv

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Media Image
az: Media Şəkli

en: Default comments
az: Defolt şərhlər

en: Allows commenting on content
az: Məzmunu şərh etməyə imkan verir
