Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Article
ar: مقال

en: Tags
ar: وسوم

en: Resources
ar: مصادر

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: Error
ar: خطأ

en: Code
ar: الكود

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ar: استخدم <em>المقال</em> للمحتويات المتغيرة كالأخبار، والنشرات الصحفية أو ملاحظات المدونة.

en: Media Image
ar: صورة الوسائط

en: Allows commenting on content
ar: السماح بالتعليق على المحتوى
