Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Error
bg: Грешка

en: Code
bg: Код

en: Web services
bg: Уеб услуги
