Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Tags
mn: Тагууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Error
mn: Алдаа

en: Code
mn: Код

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
