Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Message
sl: Sporočilo

en: Error
sl: Napaka

en: Code
sl: Koda

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
