Pantheon Decoupled (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Article
sv: Artikel

en: Tags
sv: Etiketter

en: Resources
sv: Resurser

en: Message
sv: Meddelande

en: Error
sv: Fel

en: Code
sv: Kod

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sv: Använd etiketter för att gruppera artiklar med liknande ämnen till kategorier.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sv: Använd <em>artiklar</em> för tidskänsligt innehåll som nyheter, pressreleaser eller blogginlägg.

en: Media Image
sv: Mediabild

en: Default comments
sv: Standardkommentarer

en: Allows commenting on content
sv: Tillåter kommentering på innehåll
