Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων διαχωρισμένων με κόμματα. Για παράδειγμα: Άμστερνταμ, Μεξικό, "Κλίβελαντ, Οχάιο"
