Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Comment
it: Commento

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
it: Inserire un elenco separato da virgole. Per esempio: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
