Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Comment
ja: コメント

en: Media Image
ja: メディア画像

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ja: コンマ区切りのリストを入力してください。例: アムステルダム, メキシコシティ, "クリーブランド, オハイオ"
