Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"
