Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Comment
nl: Reactie

en: Install demo content
nl: Demo-inhoud installeren

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
