Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Comment
ro: Comentariu

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ro: Introduceți o listă separată de virgule. De exemplu: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
