Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Comment
sv: Kommentar

en: Install demo content
sv: Installera innehåll på prov.

en: Media Image
sv: Mediabild

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sv: Ange en kommaseparerad lista. Till exempel: Stockholm, Lilla Edet, "Linköping, Östergötland"
