Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Comment
tr: Yorum

en: Media Image
tr: Medya Resmi

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
tr: Virgül ile ayrılmış bir liste girin. Örneğin: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
