Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Document
az: Sənəd

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: All content
az: Bütün kontent

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Wide
az: Geniş

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Editorial
az: Redaksiya

en: Default comments
az: Defolt şərhlər

en: Allows commenting on content
az: Məzmunu şərh etməyə imkan verir

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: Website feedback
az: Veb sayt rəyi

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Max 1300x1300
az: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
az: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
az: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
az: Maksimum 650x650

en: Narrow
az: Dar

en: Content editor
az: Məzmun redaktoru

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

en: A locally hosted video file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən video fayl.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
az: Arxivləşdirilib

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
az: Arxiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
az: Qaralamaya bərpa edin

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
az: Bərpa et

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
az: Yüklənmiş fayl və ya sənəd, məsələn, PDF.
