Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys
