Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
