Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha13) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
