Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Comment
ar: التعليق

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
