Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Comment
be: Каментар

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"
