Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Comments
da: Kommentarer

en: Comment
da: Kommentar

en: Install demo content
da: Installér demoindhold

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
da: Skriv en kommasepareret liste. F.eks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
