Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Comments
de: Kommentare

en: Comment
de: Kommentar

en: Install demo content
de: Demoinhalte installien.

en: Media Image
de: Bild Medium

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
de: Geben Sie eine kommagetrennte Liste an, z.B.: Amsterdam, Mexico City, "Berlin, Hamburg"
