Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
