Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Comment
fi: Kommentti

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
fi: Syötä pilkulla erotettu lista. Esimerkiksi: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
