Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Comment
fr: Commentaire

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
fr: Saisir une liste en séparant les termes par une virgule. Par exemple : Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
