Pantheon Decoupled Profile (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Media Image
hi: मीडिया छवि

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hi: अल्पविराम द्वारा अलग की हुयी सूची दर्ज कीजिए. उदाहरण: एम्स्टर्डम, मेक्सिको सिटी, "क्लीवलैंड, ओहियो"
